+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 42 από 42 ΠρώτηΠρώτη ... 32 40 41 42
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 411 έως 416 από 416
    Moderator Portaritis is on a distinguished road
    Περιοχή
    Κολωνία, Γερμανία
    Ρε παιδιά εγώ δεν θα ξεχάσω μια ζωή όταν έμενα Σαλόνικα και βγαίναμε κάθε τόσο για καφεδούμπες και μπυρούμπες (και λίγο προ ) να υμνολογούμε το 2001 όχι μόνο για το τι έκανε αλλά και για το πώς μας έπαιξε μέχρι τελευταία στιγμή, που όλοι έδιναν καταιγίδες και τελικά πάγωσαν οι σωληνώσεις του νερού.
    Θα μου πείτε τότε είχε εκείνο το χαμηλό στη Μεσόγειο που "ρούφηξε" τον αυλώνα σε ευνοϊκή για μας θέση. Αυτό που λέω πάντως είναι ότι ο καιρός είναι τελικά απρόβλεπτος. Κι αν έχετε μπροστά σας ένα επικό 2018 και δεν το ξέτε;

Senior Member Vaggelisperaia is on a distinguished road
    Περιοχή
    Περαια
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Portaritis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδιά εγώ δεν θα ξεχάσω μια ζωή όταν έμενα Σαλόνικα και βγαίναμε κάθε τόσο για καφεδούμπες και μπυρούμπες (και λίγο προ ) να υμνολογούμε το 2001 όχι μόνο για το τι έκανε αλλά και για το πώς μας έπαιξε μέχρι τελευταία στιγμή, που όλοι έδιναν καταιγίδες και τελικά πάγωσαν οι σωληνώσεις του νερού.
    Θα μου πείτε τότε είχε εκείνο το χαμηλό στη Μεσόγειο που "ρούφηξε" τον αυλώνα σε ευνοϊκή για μας θέση. Αυτό που λέω πάντως είναι ότι ο καιρός είναι τελικά απρόβλεπτος. Κι αν έχετε μπροστά σας ένα επικό 2018 και δεν το ξέτε;
    νομίζω αδελφέ το 2001 δεν έδωσαν καταιγίδες πριν ισα ισα γράφτηκε κιόλας ότι μπορεί η μισή Ελλάδα να βουλιάξει στο χιόνι πιο πριν Ναι γινόταν όπως 1988

Περιοχή
    Περαια
    Αναμενόμενο το χαλι του ευρωπαίου !

Senior Member orestis333 is on a distinguished road
    Περιοχή
    ΙΩΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vaggelisperaia Εμφάνιση μηνυμάτων
    νομίζω αδελφέ το 2001 δεν έδωσαν καταιγίδες πριν ισα ισα γράφτηκε κιόλας ότι μπορεί η μισή Ελλάδα να βουλιάξει στο χιόνι πιο πριν Ναι γινόταν όπως 1988
    Κοντη μνημη εχεις φιλε.βαλε δες τα βιντεακια του σακη να δεις τι ελεγε 2-3 μερες πριν.τα πεδινα θα παιζουν μεταξυ χιονονερου και βροχης ελεγε και τελικα 30 εκατοστα μπροστα στο λευκο πυργο.

Περιοχή
    Περαια
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από orestis333 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοντη μνημη εχεις φιλε.βαλε δες τα βιντεακια του σακη να δεις τι ελεγε 2-3 μερες πριν.τα πεδινα θα παιζουν μεταξυ χιονονερου και βροχης ελεγε και τελικα 30 εκατοστα μπροστα στο λευκο πυργο.
    Όχι φίλος θυμάμαι καλά ο Σάκης μάλιστα είχε βγει στο δελτίο και είχε πει για το χιόνι βιντεάκια δεν υπάρχουν για το 2001 πάντα λέω γιατί έξω έχει πέσει όπως 16 Δεκέμβρη που έδωσε 48 ώρες πριν και φάγαμε Πασπαλά και το καλό στην Λάρισα.. Και υπήρχε την άλλη μέρα Απεργία στην ερτ.
    Τώρα για το άρθρο του που είχε γράψει ήταν μια εβδομάδα πριν αν θες το ανεβάζω γιατί τωρα είμαι εκτός που έλεγε θα θαφτεί η μισή ελλαδα για 2001 λέω βιντεάκια προγνώσεις πριν το 2001 δεν έχει με σακη
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vaggelisperaia : Σήμερα στις 10:15

Junior Member APOST1972 is on a distinguished road
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Καλησπέρα σε όλους τους χιονόφιλους! , ερώτηση : H πορεία της πολικής αέριας μάζας που κάθε 6 ώρες παρουσιάζει το τρέξιμο του GFS είναι απόλυτη; δηλαδή δεν υπάρχει περίπτωση απόκλισης της πορείας π.χ. +-100 χιλιομέτρα;;;
    Τόσο τέλειο είναι , εάν όχι πόση μπορεί να είναι η απόκλιση ;;;

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας